عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد(مقام معظم رهبری ) / اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد، نتیجه اش یک جا ایستادن، درجازدن و با دنیای پیرامون خود بیگانه تر شدن است.(مقام معظم رهبری ) / بدون ژرف یابی در هیچ مقوله ای نمی توان به هدفهای والا دست یافت.(مقام معظم رهبری ) / کارهای پژوهشی حوزه باید بتواند منظومه کاملی را به وجود بیاورد تا همه نیازهایی را که حوزه متصدی آن است، و بدان اهتمام دارد پوشش دهد.(مقام معظم رهبری )

.:: ::.

 
آئین آغاز سال تحصیلی 96-1395 حوزه علمیه استان تهران
آزمون جامع طلاب پایه اول 3-95
آزمون ورودی سال 95-96
اولین جلسه آموزشی – بهداشتی در استان تهران
اولین جلسه مصاحبه دانش آموختگان استان تهران با حضور 18 نفر از دانش آموختگان برگزار گردید .
به همت معاونت امور طلاب و دانش آموختگان استان تهران و همکاری مرکز آموزش های مهارتی – مدیریتی دانش آموختگان ستاد، اولین دوره مدیریت فرهنگی اسلامی ویژه طلاب سطح 2و3 استان تهران با حضور 20 نفر از دانش آموختگان استان تهران برگزار گردید.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین مروی معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری به همراه مدیر حوزه علمیه استان تهران حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق از نحوه برگزاری مصاحبه های روانشناسی طلاب جدید الورود بازدید کردند
نماینده محترم صیانت مورخ 22/03/98 به صورت سرزده از روند اجرایی ستاد گزینش در مدرسه مروی بازدید نمود.
هر ساله متقاضیان ورود به حوزه علمیه در مراحل گزینشی به برنامه اردویی تهذیبی-آموزشی میثاق طلبگی دعوت می شوند که امسال نیز این دوره به همت معاونت محترم تهذیب استان صورت گرفت. امور صیانتی استان نیز دو جلسه ترتیب داد که جلسه اول بررسی آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با حضور استاد خبره و توانمند جناب مهندس منتظرالقائم بود. این جلسه با استقبال جوانان و نوجوانان حاضر در دوره میثاق مواجه گشت. و اما جلسه دوم نیز بررسی تهدیدات مسیر طلبگی با رویکرد پیشگیرانه بود که در مقطع دیپلم و عالی با دعوت از مسئول محترم مرکز امور صیانتی حوزههای علمیه کشور حجت الاسلام والمسلمین فاضل برگزار گردید . ایشان با استناد به آیات و روایات و سیره علماء به بیان برخی آسیب ها پرداختند و به راه و روش موفقیت در حوزه علمیه اشاراتی داشتند.
بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اهواز و طلبه شهید محمد تولایی‎ با حضور آیت الله صدیقی و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه در مدرسه امام خمینی (ره)برگزار شد.
تجمع حماسی یوم الله 9 دی 1395
تست سلامت طلاب جدید الورود 1394
جلسه تخصصی معاونین تهذیب حوزه علمیه استان تهران بهمن ماه 94
جلسه دیدار شواری حوزه علمیه استان با اعضاء شورای شهر تهران - تیر ماه 1395
جلسه مدیران مدارس علمیه استان تهران - بهمن ماه 94
جلسه مصاحبه دانش آموختگان استان تهران برگزار گردید.
دومین کارگاه تلبس
دیدار رئیس شورا، مدیر و معاونین حوزه عملیه تهران با آیت الله العظمی جوادی آملی (دامت برکاته) - مرداد ماه 95
دیدار مدیران، مدرسان و طلاب حوزه‌های علمیه استان تهران با رهبر معظم انقلاب - اردیبهشت ماه 1395
دیدار مسئول دفتر نمایندگی امور صیانتی با طلاب و اساتید مدرسه حضرت بقیه الله (عج)




نقشه سایت :: sitemap